HIS Hair Center, Kıl Kökü Görünümü (Scalp Micro-Pigmentation) tekniğinin dünya üzerindeki lideridir. Son 19 yılda, saç dökülmesi için etkili, yenilikçi ve cerrahi olmayan bir uygulama olan Kıl Kökü Görünümü (Scalp Micro-Pigmentation) tekniğinde ustalaştık.

Kıl Kökü Görünümü (Scalp Micro-Pigmentation), doğrudan kafa derisi üzerine uygulanan, doğal özlü pigmentler kullanılarak binlerce atış yapılmasıyla tüm cerrahi saç dökülmesi prosedürlerine güvenli, etkili ve kalıcı bir alternatif sunar.

HIS Hair Center, profesyonel olarak tam donanımlı teknisyenleriyle birlikte modern bir kliniktir. Tüm Kıl Kökü Görünümü (Scalp Micro-Pigmentation) uygulamalarımız, tüm danışanlarımız için en gerçekçi ve doğal görünen sonuçları elde etmek için bilim, yetenek ve sanatsal becerinin bir birleşimidir. Kıl Kökü Görünümü (Scalp Micro-Pigmentation) tekniği benzersizdir, teknik güvenlidir, sonuçlar anlıktır ve diğer saç dökülmesi tedavilerine kıyasla olağanüstü bir sonuç verir.

KURUCU

TYLA ANGELIS

Tyla Angelis, İngiltere-Londra’da doğan bir İngiliz girişimcidir. İngiltere’deki eğitimini tamamladıktan sonra Los Angeles’ta 4 yıl İşletme Yönetimi okumuştur. İngiltere’nin büyük şirketleriyle çalıştığı için işletme ve tıp sektöründe geniş bir bilgiye sahiptir. Tyla Angelis, ülkemizde yeni bir konsept olmasına rağmen Medikal Saç Endüstrisine bu tekniği getirerek Türkiye’nin ilk Kıl Kökü Görünümü (Scalp Micro-Pigmentation) Kliniği olan His Hair Center’i kurdu. Tyla Angelis, 2009 yılında İngiltere’deki Kıl Kökü Görünümü (Scalp Micro-Pigmentation) Tekniğinin kurucusu olan Ian Watson tarafından, HIS HAIR Birmingham Kliniği’nde saç derisine bu işlemi yaptırmış olup, Scalp Micro-Pigmentation’ından memnuniyetini sürekli dile getirmiştir. Şu an Türkiye’de bu oluşumun liderliğini yapmaktadır. Türkiye Saç Ekim sektörü konusunda dünyanın önde gelen ülkeleri arasındadır. Ancak Kıl Kökü Görünümü (Scalp Micro-Pigmentation) tekniğinde birçok ülkenin gerisindedir. Ülkemizde sadece Kıl Kökü Görünümü (Scalp Micro-Pigmentation) tekniğini uygulayan klinikler bulunmadığından Tyla Angelis, İngiltere, ABD ve Avrupa’da popüler ve büyüyen bir sektör olan Scalp Micro-Pigmentation’ı insanlara doğal ve gerçekçi saç görüntüsüne sahip olma fırsatını vermek istemiş ve bunun ülkemizde faydalı ve tercih edilecek bir yöntem olduğunu ön görüp His Hair Center’ı kurmuştur.

KURUCU

SCALP MICRO-PIGMENTATION
(KIL KÖKÜ GÖRÜNÜMÜ TEKNİĞİ) NEDİR?

Saç ekimini ve saç simülasyonunu demode eden işlem, Kıl Kökü Görünümü (Scalp Micro-Pigmentation) Türkiye’de yaygınlaşmaya başladı. Saç derisine, kıl kökü görünümü veren Kıl Kökü Görünümü (Scalp Micro-Pigmentation) tekniği, saç ekim işlemi gibi olumsuz sonuçlar doğurmaz.

His Hair tarafından İngiltere’de üretilen doğal özlü pigmentler, saç derisine kıl kökü görünümü vererek saç sorunlarını tamamen ortadan kaldırır. Elde edilen görüntü o kadar gerçekçi ki saçınız olduğuna inanıyorsunuz ve diğer herkes de öyle düşünüyor.

Kıl Kökü Görünümü (Scalp Micro-Pigmentation) Tekniği ile saç seyrekliği olan bölgelere binlerce kıl kökü görünümünde pigmentler eklenerek mevcut saçlarınızla birlikte yoğun bir görünüme kavuşmanızı sağlar.

KIL KÖKÜ GÖRÜNÜMÜ TEKNİĞİ (SCALP MICRO-PIGMENTATION) İLE HAYATINIZ NASIL ŞEKİLLENİR?

HIS HAIR Center Kıl Kökü Görünümü (Scalp Micro-Pigmentation) Tekniğini sunan diğer herhangi bir şirkete göre sahip olduğu en önemli avantajı; Kıl Kökü Görünümü (Scalp Micro-Pigmentation) 2002 yılında ve küresel saç dökülmesi endüstrisi varlığından haberdar olmadan önce geliştirilmiş kişisel deneyimdir.

HIS Hair Center’in teknik deneyimi çok önemli olup en iyi sonuçların alınması ve kafa derisine uygulanan doğal pigmentlerin cilde doğru bir şekilde tutunmasının nasıl başarılı olacağı ile ilgilidir.

2002’den beri olan yolculuğumuzda harika bir teknik geliştirdik, dünyayı dolaştık, yüz binlerce insana yardım ettik ve bir Kıl Kökü Görünümü Tekniği (Scalp Micro-Pigmentation) pazarı yarattık. En iyisini istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin!

BASINDA BİZ

@hishaircenter