Kıl Kökü Görünümü nasıl uygulanır?

SMP uzmanı tedavi edilen kafa derisinin belirlenen alanına, bireyin cilt tonuna ve kişiye göre farklı iğne boyutları, penetrasyon derinlikleri, açıları, pigment renkleri belirleyerek ve dağılım oranlarını ayarlayarak çok özel pigmentler uygulamasını gerektirir.
SMP tekniği son derece gelişmiş bir kozmetik pigmentasyon şeklidir. SMP için kullanılan iğneler, diğer bazı tekniklerde olduğu kadar derinlemesine nüfuz etmez. Daha önce test edilmiş pigmentleri kullanırız, rengi akan veya değişen dövme mürekkeplerini kullanmayız. SMP tekniğinin talep ettiği sonuçların garantili olmasını sağlamak için üçlü kümelerde, bilgisayar kontrollü, mikro ince iğneler kullanıyoruz.
SMP tekniği, kafa derisinin tedavi edilen bölgesine tam olarak ne olduğu hakkında uzman bilgisi ve teknik bilgi birikimini tam olarak anlamak, değerlendirmek ve kazanmak için 10 yıldan fazla bir süre kullanılmıştır/denenmiştir. Klinik kanıtlarla desteklenen çalışmalar, yenilikçi saç dökülmesi tedavimizi başarılı bir şekilde başlangıç ​​konseptinden yola çıkarak, tutarlı ve kusursuz sonuçlar veren, tam gelişmiş bir klinik çalışması noktasına getirmek için tasarlanmıştır.

Kıl Kökü Görünümü Öncesi

Kıl Kökü Görünümü Sonrası

Aynı müşterinin aşağıdaki görüntüsü Birmingham saç kliniğimizde SMP tedavisinin ardından çekildi. Saç çizgisi, artık doğal ve genç bir görünüm sağlayarak daha önde görünüyor.
SMP işlemi, en gelişmiş bilgisayarlı ekipmanı kullanır. Cildin dermal tabakasına nüfuz etmek tek kullanımlık steril mikro iğne kullanıyoruz. Saç kopyalarının ve mikro tüylerin spesifik boyutunun, şeklinin ve yoğunluğunun tutarlı bir şekilde kopyalanmasını garanti etmek için özel olarak harmanlanmış pigmentlerin çeşitli tonlarını uygularız. Her seferinde olağanüstü doğal görünümlü sonuçlar elde etmek için tedavi süresince farklı SMP® teknikleri kullanıyoruz.
SMP, kafa derisine nüfuz etmek için bir dizi farklı teknik kullanırken, özel olarak geliştirilmiş bir süreci takip eder. Bu, tutarlı ve etkili bir şekilde çoğaltılan gerçek görünümlü saç köklerinin ve mikro saçların simülasyonunu yaratır. Her saç folikülünün replikasyonu, her biri bireysel bir görev olarak ele alınan ayrıntılı bir işlemdir. En dikkat çekici, tutarlı sonuçlar ancak detaylara bu düzeyde dikkat çekilerek elde edilebilir.

Neden SMP ve HIS Saç Kliniği’ni seçmelisiniz?

SMP, mümkün olan en doğal görünümü oluşturmak için genellikle 2 veya 3 seansta uygulanan bir işlemdir. Bu tekniğin orijinal geliştiricileri olarak, başka hiçbir şirket bu süreci bizim kadar iyi anlamıyor ve tamamen eğitimli bir SMP uygulayıcısıyla/uzmanıyla aynı düzeyde deneyim sunamıyor.
Tüm tedavilerimiz, kendi benzersiz spesifikasyonumuzun tek kullanımlık, üçlü küme mikro ince iğneleri kullanılarak güvenli, steril bir ortamda gerçekleştirilir. Pigmentlerimiz, mevcut “gerçek” saçlarınızla tam olarak eşleşecek mükemmel renk karışımını elde etmek için özellikle tarafımızdan 100’den fazla farklı tonda formülize edilmiştir.