HIS HAİR TARAFINDAN EĞİTİM ALMAK İÇİN 5 NEDEN

SMP sektörünün ön saflarındayız ve kendini işine adamış eğitim şirketimiz HIS Hair eğitimi, finansal geleceğinizi değiştirecek yeni bir iş veya gelir akışına kapı açacak.

İşte HIS Hair ile eğitim almanız için 5 neden:

1. BİZ İCAT ETTİK

On sekiz yıldan fazla bir süre önce, Ian ve Ranbir SMP sürecini icat etti. Ian onların ilk müşterisiydi ve bu alanda öncü liderler olmaya devam ediyorlar. HisHair markasının muazzam büyümesine ve tüm bir sektöre hükmetmesine rağmen, haftanın her günü doğrudan müşteriler ve öğrencilerle çalışarak işlerine takıntılı durumdalar. Eğitiminiz için geldiğinizde onlarla tanışacaksınız.

2. DİĞER TÜM ŞİRKETLERDEN DAHA FAZLA SMP TEDAVİSİ YAPTIK

SMP tedavilerinde hala dünya lideriyiz. Dünyanın her yerindeki şubelerimizle, hayatlarını değiştiren benzersiz taze ve çağdaş bir görünümle on binlerce erkeğin güvenlerini yeniden kazanmasına yardımcı olduk.

3. EĞİTİM PAKETİMİZ PİYASADAKİ EN İYİSİDİR – VE EN İYİ DEĞER.

HIS Hair eğitimi, kariyerinizi geliştirecek kaliteli bir uçurtmayı temsil eder. Kurs, evinizde tamamlayabileceğiniz ve kliniklerimizden birinde beş güne kadar canlı eğitimle sonuçlanabileceğiniz, sektör lideri 50 saatlik bir çevrimiçi eğitim sisteminden oluşur. Size en iyi uçuş SMP uygulayıcısı olarak koşarak yere basmak için gereken becerileri ve güveni vereceğiz.

4. ULUSAL OLARAK TANINAN BİR EĞİTİM KALİFİKASYONU SUNABİLEN TEK EĞİTİM SAĞLAYICI BİZİZ.

Kurum içi ulusal olarak tanınan Seviye 4 eğitim kalifikasyonu sunan tek SMP eğitmeniyiz. Bu yeterlilik, sizi üst düzey bir uygulayıcı olarak gösterir ve potansiyel müşterilere rekabette sizi seçmeleri için güven verir.

5. SİZİ SADECE EĞİTMİYORUZ, İŞİNİZİ BAŞARIYLA YÜRÜTMENİZE YARDIMCI OLUYORUZ.

SMP eğitimi, yolculuğunuzun sadece başlangıcıdır. HIS Hair ile eğitiminizi başarıyla tamamladığınızda, ayrıldıktan çok sonra size destek olmaya devam ediyoruz. Size popüler dizinlerimizden birine bir bağlantı sağlıyoruz ve işinizi kurmanıza yardımcı oluyoruz. Dünya çapında 20’den fazla kliniğimizi başarıyla açarak ne yapmamız gerektiğini ve daha da önemlisi ne yapmamamız gerektiğini çok iyi biliyoruz. Başarılı, profesyonel ve karlı bir klinik işletmek istiyorsanız, tıpkı son 18 yılda olduğu gibi, başarılı olmanız için ihtiyaç duyduğunuz desteği ve tavsiyeyi sağlayacak bilgi ve deneyime sahibiz.