FİYAT VEYA KALİTE KONUSUNDA YENİLMEYECEĞİZ

HIS Hair’da Rolls Royce fiyatı olmadan Rolls Royce tedavisi alırsınız! Ayrıca uygulayıcılarda Rolls Royce alırsınız, evet Ian ve Ranbir!

Herhangi bir SMP® prosedürünün tam maliyeti, tedavinin kendisi kadar bireyseldir – çünkü herkes farklıdır. Bu nedenle, her müşteriyi her zaman özel ihtiyaçlarına ve elde etmek istedikleri sonuçlara göre değerlendireceğiz.

Size özel önerilen tedavi planınız için doğru bir fiyat teklifi almanın en iyi yolu, yüz yüze (yüz yüze) veya Zoom, Facebook, WhatsApp aracılığıyla uzaktan ücretsiz, yükümlülük içermeyen, bire bir konsültasyon rezervasyonu yapmaktır.

%0 FİNANS İÇİN BAŞVURUN

Finans seçeneklerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, lütfen aşağıdaki bağlantıya tıklayın ve daha fazla bilgi için sorgulama formumuzu doldurun.

NORVEÇ-HAMILTON ÖLÇEKLİ

Esnek fiyatlandırma yaklaşımımız ve ücretlendirme yapımız tamamen saç dökülmenizin miktarına, doğasına, ciddiyetine ve durumuna, herhangi bir yara izi veya cilt sorununun varlığına veya olmamasına ve elde etmenize yardımcı olmamızı istediğiniz görünüme bağlıdır.

Saç dökülmesini Norwood-Hamilton ölçeğini kullanarak, genellikle iki ila üç ayrı seansa dayalı bir tedaviyle derecelendiririz. SMP® fiyatları Norwood-Hamilton ölçeğinde 2. aşama için seans başına 400 £ gibi düşük bir fiyattan başlar. Tipik olarak, Norwood-Hamilton 7. aşamanın maliyeti seans başına 800 £ ve küçük bir saç ekimi tedavisi için seans başına 300 £’dir. yara kamuflajı.

SMP® tedavisi, mevcut diğer kalıcı saç dökülmesi çözümlerinin çoğundan önemli ölçüde daha ucuzdur ve rekabetçi fiyatlara sahiptir. Özellikle SMP®, kayda değer bir sürekli bakım veya pahalı bakım sonrası rejimler gerektirmediğinden.

HIS Hair , paranızın karşılığını mükemmel bir şekilde sunmaktan ve çoğu zaman müşterilerimizin beklentilerini aşmaktan gurur duyuyoruz.

1
2
3
4
5
6
7

1. AŞAMA

Saç dökülmesi olmadan tam saç başı.

2. AŞAMA

Saç çizgisinin önünde küçük bir durgunluk.

SAHNE 3

“Kozmetik açıdan önemli” olarak kabul edilen saç çizgisinin önünde daha fazla kayıp.

4. AŞAMA

Ön saç çizgisi boyunca ve taçta giderek daha fazla kayıp.

5. AŞAMA

Saç dökülmesi vertekse doğru uzanır.

6. AŞAMA

Ön ve tepe saçsız alanlar birleşir ve boyut olarak artar.

7. AŞAMA

Erkek Tipi Kelliğin ön saç çizgisi ve taç boyunca tüm saçların döküldüğü son aşamadır.