SMP® NASIL ÇALIŞIR  ?

SMP ®  nihai olarak, kafa derisinin üst dermisine özel pigment uygulamak için çok yetenekli bir pratisyen gerektiren bir kozmetik cilt boyama prosedürüdür.

2 – 3 ayrı seans boyunca, çok sayıda farklı iğne boyutu, penetrasyon derinliği, açıları, pigment renkleri ve dağılım oranları, tedavi edilen kafa derisinin alanı, müşterinin cilt tonu, kalan saç ve istenen son görünüm. Saç Derisi MikroPigmentasyon tekniğimiz, kozmetik cilt pigmentasyonunun oldukça gelişmiş bir şeklidir.

SMP® için kullanılan iğneler, diğer bazı tekniklerde olduğu kadar derine nüfuz etmez ve zamanla akabilen / göçebilen veya renk değiştirebilen dövme mürekkepleri değil, yalnızca test edilmiş ve onaylanmış pigmentler kullanıyoruz. SMP ®  tekniğimizin talep ettiği sonuçların garantili tutarlılığını elde etmek için bilgisayar kontrollü mikro ince iğneleri üçlü kümeler halinde kullanıyoruz .

ÖNCESİ VE SONRASI FARKI GÖRÜN.

Gösterilen görüntü aynı müşteriye aittir, Saç çizgisi artık geri çekilmiş görünmüyor ve doğal, genç bir görünüm sağlıyor.

SMP TAM OLARAK NEDİR?

SMP ® tekniğimizin kendisi son teknoloji bilgisayarlı ekipmanı kullanır. Cildin dermal tabakasına nüfuz etmek için bir dizi uzman, tek kullanımlık steril mikro iğneler kullanıyoruz.

Saç replikasyonlarının ve mikro tüylerin belirli boyut, şekil ve yoğunluğunun tutarlı bir şekilde replikasyonunu garanti etmek için özel olarak harmanlanmış pigmentlerin çeşitli farklı tonlarını uyguluyoruz. Her seferinde olağanüstü doğal görünümlü sonuçlar elde etmek için tedavi boyunca farklı SMP® teknikleri kullanıyoruz. SMP®, cildin dermisine nüfuz etmek için bir dizi farklı teknik kullanırken, özel olarak geliştirilmiş bir süreci takip eder. Bu, tutarlı ve etkili bir şekilde çoğaltılan gerçek görünümlü saç köklerinin ve mikro saçların simülasyonunu oluşturur. Her saç folikülünün replikasyonu, her biri ayrı bir görev olarak ele alınan ayrıntılı bir süreçtir. En göze çarpan, tutarlı sonuçlar ancak ayrıntılara gösterilen bu düzeyde bir dikkatin uygulanmasıyla elde edilebilir.

SMP BİR DÖVME MİDİR?

Kısa cevap?

Saç Derisi MikroPigmentasyonu (SMP) bir dövme DEĞİLDİR, doğrudan kafa derisinin üst dermisine uygulanan özel bir cilt pigmentasyon tedavisidir. HIS Hair Clinic bir dövme salonu veya dövme stüdyosu değil, profesyonel bir saç kliniği ve bu yenilikçi saç dökülmesi tedavisinde uzmanlaşan dünyanın ilk Saç Derisi Mikro Pigmentasyon şirketiyiz. Tüm büyük icatlarda olduğu gibi, diğer insanlar bizim yaptığımızı kopyalamaya çalışırlar; Ne yazık ki onlar için HIS Hair, bu tür saç dökülmesi tedavisi için dünya lideri ve en deneyimli şirket olmaya devam ediyor.

Dövme ve SMP arasındaki fark nedir?

Dövme ile SMP arasındaki temel fark, SMP’nin daha yarı kalıcı olması ve tamamen doğal bir pigment kullanmasıdır. SMP, genel dövme mürekkeplerini değil, kafa derisi için oluşturulmuş özel pigmentleri kullanır.

Rötuşlar, diyelim ki 5 ila 10 yıl sonra gerekli olabilir çünkü SMP dövme kadar kalıcı değildir.

Müslüman topluluktan potansiyel müşteriler tarafından SMP’den geçmelerinin uygun olup olmadığı sıklıkla sorulur. Doğal olarak endişeliler çünkü SMP’nin bir dövme olduğunu düşünüyorlar. Her bireye verdiğimiz en önemli tavsiye, dini inançlarına ilişkin anlayışlarını yorumlamaları ZORUNLUDUR. Ancak, ilgilendiğimiz kadarıyla, SMP bir dövme DEĞİLDİR ve bizler dövme sanatçısı DEĞİLDİR. Biz sanatsal saç dökülmesi uzmanlarıyız ve Orta Doğu’da özel bir SMP kliniği kuran ilk klinik bizdik.

Yerel bir imam dedi ki:

Bir rahatsızlığın tedavisi olarak kabul edildiğinden ve özellikle tedavi geçici olduğu için SMP’ye sahip olmanızda bir sakınca yoktur. Kellik diğer rahatsızlıklar gibidir, onu iyileştirmek için boyama veya saç ekimi gibi herhangi bir tedaviyi kullanmanıza izin verilir.