Seanslar arasında tedavi edilen bölgenin solması veya açılması, sürecin normal ve beklenen bir parçasıdır. Her seanstan birkaç gün sonra cildiniz kendini iyileştirecek ve pul pul dökülmeye başlayacaktır. Bazı durumlarda bu, SMP pigmenti içeren küçük kabukların kafa derisinden düşmesine neden olabilir. Eksfoliasyon işlemi, çoğaltılan her bir folikülün daha küçük ve daha hafif görünmesine neden olur. Her seanstan sonra, ortaya çıkan illüzyon, istenen son görünüm elde edilene kadar daha koyu ve daha yoğun görünecektir.

Kısa süreli solma genellikle 6-8 hafta sonra sona erer , ancak nadiren de olsa danışanlarda bu süreden sonra hafif solma olabilir. Müşteriler, (örneğin) pigmentlerin eşit olmayan bir şekilde yerleştiği yerlerde küçük kusurlar görebilir, ancak bu çok nadirdir. 12 aylık garantiniz, uzun süreli solma veya kusur düzeltme sonucunda 1 seansı kapsar ve bu nedenle ücretsiz olarak sağlanacaktır. Bu eylem tarzı sorunu çözemezse, kesinlikle Yöneticilerimizin takdirine bağlı olarak, tedaviyi ücretsiz olarak kaldırmayı teklif edebiliriz.

Tüm HIS müşterilerine tedavilerine başlamadan önce sabit maliyetler sağlanır. Konsültasyonunuz sırasında, size kaç tane tedavi seansına ihtiyaç duyabileceğinize dair bir tahminde bulunacağız. Farklı cilt tipleri pigmentlerimizi farklı şekillerde kabul ettiğinden ‘tahmin’ terimini kullanıyoruz, bu nedenle tedavi sürecinizde ek bir seansa ihtiyaç duyulabileceği ortaya çıkabilir. Kararlaştırılan stili uygulamak için ek seanslar gerekiyorsa, bu seansları ücretsiz olarak sağlayacağız.

NELER KAPSANMAZ

SINIR ÇİZGİSİ DEĞİŞİKLİKLERİ

Konsültasyonunuz sırasında üzerinde anlaşmaya varılan herhangi bir stil ayarlaması, ek tedavi süresi gerekiyorsa ücrete tabidir. Bu, ön saç çizgisi, folikül gölgesi ve folikül yoğunluğundaki değişiklikleri içerir.

Normalde ön saç çizgisinde ayarlamalar ilk iki tedavide yapılır. Yeni SMP ön saç çizginizle ilgili bir şeyi değiştirmek veya şakaklarınızda bir değişiklik yapmak isterseniz, lütfen bunu ilk iki seans sırasında uygulayıcınızla birlikte yapın. Daha sonraki seanslar, diferansiyel solma ve yoğunluk eşleşmesini ele almak için ayarlanır ve normalde ön saç çizgisi tasarımını içermez. İkinci seanstan sonra veya tüm tedaviler bittikten sonra saç çizgisinde meydana gelen değişiklikler yeni bir tedavi olarak kabul edilir ve faturalandırılabilir.

DİĞER BİLGİLER

GARANTİ SÜRESİ NE ZAMAN BAŞLAR?

Bir yıllık garanti süresi, ilk tedavi seansınızın tarihinden itibaren başlar.

RÖTUŞ TEDAVİSİ İÇİN BİR GARANTİ SÜRESİ VAR MI?

Hayır. Rötuş, normal bir yıllık garanti süresi dışında herhangi bir düzensiz solma veya yoğunluğu gidermek için daha hızlı bir seanstır. Normal tedavi garantisi kapsamında olmayan ücretli bir seanstır.

TEDAVİ İLE İLGİLİ YASAL DÜZENLEMELER NELERDİR?

Her tedaviden önce müşteri, uygulayıcı ile o gün için seanslarını ve SMP yerleştirilmesi sırasında kafa derisinde meydana gelecek tüm değişiklikleri tartışacaktır. Uygulayıcı önerilerde bulunabilir, ancak nihai karar müşteriye aittir. Müşteri tedavi kursuna karar verdiğinde, gerçekten istediğinin bu olduğunu belirten farklı belgeler imzalayacaktır. Bu, müşterinin isteklerinin karşılanmasını ve HIS’in onlara istedikleri hizmeti vermesini sağlar.